WEB TASARIM HİZMETİ

Web Tasarım Nedir?

B

ir işletmenin ya da bir bireyin dijital ortamda daha çok insana ulaşarak ürün, hizmet ya da markasını uluslararası ağ ortamında yayınlanan çevrimiçi sistemlere web sitesi ve bu süreci oluşturma sürecine ise web tasarım hizmeti denir.

Web Tasarım Hizmeti
Neden Web Tasarım Yaptırmalıyım?

Neden bir web siteniz olmalı?

Hizmet sektöründe bulunup da dijital ortama işlerini taşımayan işletmeler sektörün baya gerisinde kalmaktadır. Günümüz de internet kullanımının bir hayli artmasıyla beraber işletmelerin dijital ortamda bulunmaları neredeyse zorunlu bir hale gelmiş durumda.

Astronomik Rakamları Unutun!

Yaptığınız araştırmalarda web tasarım hizmeti için astronomik fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. TeknoWeb ekibi sizin bütçenize en uygun sektörünüz ile uyum içinde web sitesini belirler ve hazırlar sonradan herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Web Tasarım Hizmeti almanın size artıları nelerdir?

 • Müşterilerinizin işletmenize uzak olmaları herhangi bir sorun teşkil etmeyecek. Bulunduğunuz Şehir, Ülkeniz ya da Tüm Dünya ya hizmet verebilirsiniz.
 • Yenilikler, Kampanyalarınız ve işletmeniz hakkındaki son gelişmeleri aynı anda birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.
 • İşletmenizin tanıtımı içi gereksiz masraflardan kurtulur ve kontrolün sizin gözetiminizde olduğu sağlıklı bir platform a sahip olursunuz.
 • 7 / 24 açık olması sayesinde E-Ticaret yani satış odaklı web sitelerinde gece gündüz para kazandırmaya devam eder.

Size özel hazırlanmış web siteniz sayesinde daha kurumsal bir imajınız olur.

Web Sitesi Yaptırmanın Avantajları nedir?
Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Web Tasarım Hizmeti Almak istiyorum. Süreç nasıl işler?

Web Tasarım Süreci

 1. Analiz
 2. Projelendirme
 3. Tasarım
 4. Kodlama
 5. Seo Optimizasyonu
 6. Panel Eğitimi

1- Analiz

Kurumsal bilgileriniz ürün ya da hizmetleriniz hakkında verileriniz tarafımızca kaydedilerek rakiplerinizi ve sektörünüzü analiz ederiz bu süreçte edindiğimiz bilgileri siz değerli müşterilerimize raporlar hedefleriniz için stratejiler belirleriz.

2- Projelendirme

Sektör, Ürün, Hizmetlerinizin analizinin ardından belirlediğimiz stratejileri toparlar web sitenizde olması gereken kurumsal metinleri hazırlar istemiş olduğunuz özelliklerin bir listesini çıkarırız. Onayınız ardından tasarım süreci başlar.

3- Tasarım

Beğendiğiniz web siteleri incelenir, istediğiniz tasarım ortaya çıkarılır görselleriniz web sitenizdeki gözükecek yerlere göre optimize edilir. İstediğiniz özelliklerin web sitesinde nasıl görüneceği planlanır ve kodlama aşamasına geçilir.

4- Kodlama

Önceki aşamalarda hazırlamış olduğumuz verileri size sunmuş olduğumuz tekliflerden istediğiniz alt yapıda kodlama işlemine geçilir bu aşama da tasarıma ekstra istediğiniz özellikler kodlanır tasarıma entegre edilir.

5-Seo Optimizasyonu

TeknoWeb Ekibinden satın alacağınız web tasarım hizmetlerinde. Seo optimizasyonu ve web sitenizin içeriği %100 seo uyumlu olarak sizlere teslim edilir bu süreçte web siteniz Google, Yandex, Bing gibi yüksek kullanıcılı arama motorlarına kayıt ettirilip web siteniz için hazırlamış olduğumuz web site haritaları arama motoru konsollarına kayıt ettirilip index alması sağlanır.

6-Panel Eğitimi + Teslim

Hazırladığımız web sitelerinin hemen hemen hepsinde yönetim paneli mevcuttur. Yönetim panellerinden kimseye ihtiyacınız olmadan web sitenizin içeriğini düzenleyebilir, Kampanyalarınızı yayınlayabilir, E-Ticaret sitelerinde yeni ürünleri ekleyebilir, Muhasebe kayıtlarınızı tutabilir ya da Blogunuz da yeni bir içerik paylaşabilirsiniz. Kısaca tüm web sitesinin yönetiminin elinizde olduğu bir panele sahip olursunuz. Bu yönetim panellerinin tarafımızca sizlere online ya da firmanızda birebir yaklaşık 1-2 saat süren kısa bir eğitim sistemimiz mevcuttur. Bizler yazılımsal ya da tasarımlar değişiklik durumlarında sizlere destek veririz geriye kalan tüm işlemleri cep telefonunuzdan tablet ya da laptoplarınız dan kolaylıkla halledebileceğiniz bir sistem teslim ederiz.

TeknoWeb’den İşletmelere Destek

Dijital Dönüşüm Başladı. TeknoWeb’den İşletmelere büyük destek! Siz #EvdeKalmaya devam ederken işletmeniz 7/24 açık kalsın. Fiziksel dükkanınızda satmış oluğunuz ürünleri yada verdiğiniz hizmetleri internet sitesine aktaralım 7 / 24 açık mağazanız sayesinde potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın.

Süreç Nasıl İşler ?

Hizmet Sektörünüzü yada sattığınız ürünlerin analizini yapar rakiplerinizi araştırırız. Fikir ve Hedeflerinizi dinler stratejinizi belirler sizin için en doğru web sitesini tasarlarız. İşimiz sadece web sitesini tasarlamak ile bitmez, Dijital Dönüşümde gerekli olan tüm hizmetleri sizin için aktif ederiz.

 • Logo Tasarım
 • Seo Optimizasyonu
 • Yönetebileceğiniz Web Sitesi
 • Web Sitesi Yönetimi  Online Eğitimi
 • Şirketinize Özel Grafik tasarımlar
 • Sosyal medya hesaplarınızın Kurulumu
 • Pazaryeri (N11 , HEPSİBURADA , GittiGidiyor , Trend Yol) Başvurusu
 • Online Ödeme Alabilmeniz için SANAL POS başvurusu

 Ücretsiz Danışmanlık için hemen bizimle iletişime geçin.

Sektörünüze Uygun Web Sitenizi Bulun.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Sektörünüz ile alakalı destek ve önerilerde bulunan Teknoloji Danışmanınız ile görüşmek için hemen çağrı merkezimizi arayın.

Hemen Ara