SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Doğru Sosyal Medya Yönetiminin Artıları

İ

şletmenizin sosyal medya hesaplarının doğru yönetilmesinin sizlere oldukça fazla artısı olacaktır. Örneğin reklamlarınızdan aldığınız geri dönüşlerinizde gözle görülür bir yükselme göreceksiniz. etkileyici görsel tasarımlar ve videolar işletmenizi rakip firmalardan daha ön planda tutacaktır. Özel günler için hazırlanmış içerikler, İnteraktif hazırlanmış içerikler, hizmetlerinizin tanıtımını yapacak özel videolar müşterilerinizi sayfanızda tutmaya ayrıca müşteri potansiyeli olma ihtimali olan sosyal medya kullanıcılarını da sizin hesabınız ile etkileşime geçme konusunda bir hayli etkili olacaktır. Profesyonel sosyal medya yönetimi için TeknoWeb Ekibinden hızlıca destek alabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti

Sosyal Medya Yönetim Süreci

Hedef Kitlenizi Belirleriz.
İçeriklerinizi günlere ve isteklerinize göre Planlarız.
Etkileyici Görsel Tasarımlar ile dikkat çekmenizi sağlarız.
Reklam Bütçenizi etkili kullanarak, etkili reklam yönetimi yaparız.
İşletmenizi kitlenize en iyi şekilde tanıtır. Güncel kalmanızı sağlarız.

Güçlü bir sosyal medya hesabı işletmenizin en iyi reklamıdır.

Sosyal medya hesaplarınız işletmenizde verdiğiniz hizmetleri anlatmanın en iyi yoludur. Sosyal medya hesaplarınızı etkili ve doğru biçimde kullanarak kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Çoğu sosyal medya kullanıcısı görsel olarak içerikleri 2. sınıf gördüklerinde markalar hakkında güven problemi yaşarlar profesyonel içerikler ile bezenmiş bir sosyal medya hesabı her zaman potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek ve hizmetlerinizi keşfetme sürecine girecektir. Peki TeknoWeb ekibinin sosyal medya hesaplarınızı yönetmesinde ki avantajlarınız nelerdir yakından inceleyelim.

Hemen Teklif Al

Aylık 500 TL Reklam bütçesi ile Günlük Profil Etkilişim İstatistikleri

Marka, Ürün ve Hizmetlerinizi Sosyal Medya Reklamları ile Tüm Dünya’ya Tanıtalım.

Sosyal Medya yönetimi kadar günümüz çağında sosyal medya reklamlarının da işletmelerin marka olma yolunda ilerlemesine katkısı büyüktür. Grafikte belirtmiş olduğumuz rakamlar 1 yıllık verilerin karşılaştırılması ile yapılmıştır. Bu verilere göre profesyonel sosyal medya yönetimi ile beraber sosyal medya reklamlarını da etkili bir şekilde kullandığımızda günlük olarak profilinizi ziyaret eden sizinle etkileşimde bulunan ziyaretçi sayılarınız da artış yaşanmaktadır. (Bu rakamlar sektörünüze göre artış yada azalış olarak görülebilir. sektörünüzün ne kadar ilgi çekiciliğiyle alakası vardır.)

Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Sosyal Medya Yönetim Süreci Nasıl İşler?

Sosyal Medya Yönetim Stratejisi

  1. Hesap Yönetimi ve İçerik Üretimi
  2. Etkileşim, Aksiyon ve Yanıtlama
  3. Monitoring ve Online İtibar Yönetimi
  4. Sosyal Medya Reklam Yönetimi
  5. Aylık Analiz ve Raporlama

1- Hesap Yönetimi ve İçerik Üretimi

İşletmeniz, Markanız, Hizmetleriniz yada ürünleriniz hakkında sizlerden detaylı bilgi alarak geniş kapsamlı bir araştırma yapar, sosyal medya hesaplarınızda bir strateji belirleriz. Belirlediğimiz stratejiyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşır, sosyal medya içerik üretim aşamasına geçeriz. İçerik üretim aşamasında TeknoWeb Ekibinden sosyal medya yönetimi hizmeti satın alan kişilere hediye ettiğimiz Profil tanıtım videosunu hazırlar onayınıza sunarız. Gerekli hazırlıkların tamamlanmasının ardından Sosyal Medya Yönetim hizmetinizi satın aldıktan sonraki günü takip eden 7 gün içerisinde 30 günlük sosyal medya planlamanızı yapıp sizinle beraber belirlediğimiz saatlerde otomatik paylaşımlar yapılmasını sağlarız.

2- Etkileşim, Aksiyon ve Yanıtlama

Hesaplarınız sürekli ve anlık olarak kontrolümüz altındadır. Sizlerle yapmış olduğumuz planlamada hazırladığımız, müşterilerinize yapılacak geri dönüşlerin şablonu ile sosyal medya hesaplarınıza aldığınız tüm etkileşimlere cevap verir, sizleri anlık olarak bilgilendiririz alanında Profesyonel Sosyal Medya Yönetim uzmanlarımız siz ve müşterilerinize destek vermek için hazırdır.

3- Monitoring ve Online İtibar Yönetimi

Normalde gelip sizin dükkanınızı taşlayacak rakip yada herhangi birisiyle karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Ama konu sosyal medya dijital ortamlar olunca bazı insanlar sınırları aşarak firma itibarınıza zarar verebilecek kötü yorumlar karalama çalışmaları yapabiliyorlar. Biz bu konularda konuları detaylıca araştırarak profesyonel SOSYAL MEDYA KRİZ YÖNETİMİ yapıyoruz. Markanızın itibarını zedeleyecek hiç bir unsura kesinlikle geçit vermiyoruz.

4- Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi kadar Sosyal medya reklam yönetimi de potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda büyük rolü vardır. Bu ucu bucağı olmayan denizde sizleri yalnız bırakmıyor profesyonel reklam yönetimini de tarafımızca sağlıyoruz. Hizmetlerinizi Tanıtmak, Ürünlerinizin satışını yapmak, Markanızı daha çok insana tanıtmak vb. gibi isteklerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz.

5- Aylık Analiz ve Raporlama

Yapmış olduğumuz işleri her gün takip ediyor sizlere her ay analiz sunuyoruz. Hesaplarınızın durumuna göre gerekirse yeni stratejiler belirliyor,  hedeflerinize 1 adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz Bazı Markalar

Facebook Reklam Modelleri

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Sektörünüz ile alakalı destek ve önerilerde bulunan Teknoloji Danışmanınız ile görüşmek için hemen çağrı merkezimizi arayın.

Hemen Ara