İnstagram Reklamları2022-07-05T02:51:35+03:00

İnstagram Reklam Hizmetleri

S

osyal medya reklamlarında son zamanlarda kullanıcı sayısının artmasıyla beraber İnstagram Reklamlarına yoğun ilgi bulunmakta. İşletmelerin kısa sürede ürün ve hizmetlerini tanıtıp potansiyel müşteri portföyünü genişletebileceği bir platform haline gelen instagram’ın reklam modellerini inceleyelim.

İnstagram reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere profesyonel İnstagram reklamları  hizmeti veriyoruz. İnstagram reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle İnstagram reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz İnstagram Reklamları Teklif Formu nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

İnstagram Reklam Hizmetleri

İnstagram reklamları ile markanız uçuşa geçecek..

İnstagram başlangıçta küçük bir sosyal medya hesabı gibi ortaya çıkmıştı. Hayatımıza bu kadar girebileceğini nereden tahmin edebilirdik ki? Şimdilerde hayatımızın her anını paylaştığımız, her gün milyonlarca story’nin paylaşıldığı bir alan haline geldi. Tüm satışlarını instagram hesaplarından yapan butikler, küçük bir yerel mağaza iken instagram sayesinde birçok ilde mağaza zincirleri olan firma hikayelerine siz de rast gelmişsinizdir. İnstagram Reklamları. Sizde İnstagram üzerinden işletmenizin profesyonel reklamını yapmak istiyorsanız, TeknoWeb Yazılım & Medya Ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz. 7 / 24 Aktif WhatsApp Destek Hattımız 0 850 840 88 60 yada Hafta içi 10:00 / 19:00 arası 0 850 840 88 60 Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

İnstagram Reklamcılığı
İnstagram Reklamları

İnstagram Reklam Modelleri

  1. İnstagram Form Reklamları
  2. İnstagram Story Reklamları
  3. instagram Fotoğraf Reklamları
  4. İnstagram Video Reklamları

1- İnstagram Form Reklamları

İnstagram Form Reklamları  sayesinde instagram hesabında gezinen potansiyel hedef kitlenize instagram form reklamları gösterebilir ve bu kullanıcılardan isim soyisim, telefon numarası, mail adresi ve dilediğiniz farklı bir bilgiyi alabilirsiniz.

Spor Salonu,Güzellik salonu, İnşaat Projeleri, Özel Okullar, Hastaneler gibi yerel bir ürün ve hizmeti tanıtmak ve potansiyel müşterilerden bilgi almak için etkili bir yöntem olan instagram form reklamları ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

İnstagram Yeniden Pazarlama kurulumu ile sitenize giren kullanıcılara instagram’da form reklamı göstererek potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçme fırsatı yakalarsınız. Size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışın.

2- İnstagram Story  Reklamları

Instagram Story Reklamları ile ürünlerinizi ve hizmetiniz ile ilgili görselleri kullanıcıların hikayeleri arasında sponsorlu reklam olarak gösterebilirsiniz. Instagram hikaye alanının artan kullanıcı sayısı ve reklam alanı olarak açılması ile reklam veren firmalar bu alanda da reklam göstermeye başladılar.

Bu alanın diğer reklam alanlarından farkı ise reklamın tam ekran olarak cihazın ekranını kaplaması ve verilmek istenen mesajı net bir şekilde verilebilme imkanı sunmasıdır. Genellikle kullanılan boyutlar 1080×1920 çözünürlüğünde olmakla birlikte 1200×1200 veya 1200×628 boyutlarındaki reklamlar ile birlikte bu alan seçildiğinde tercih edilmemekle birlikte bu boyutlar da gösterilebilmektedir.

Instagram Story Reklamları ve diğer reklam türlerinde size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışabilirsiniz.

3- İnstagram Fotoğraf  Reklamları

Reklamınızı sade, basit ve göz alıcı bir görsel ile anlatın.

4- İnstagram Video Reklamları

Instagram video reklamlar ile firmanızın veya ürünlerinizin tanıtım videosunu çok geniş kitlelere gösterebilir ve marka bilinirliği oluşturabilirsiniz. Videonuzun ne kadar izlendiğini de ayrıca kontrol edebildiğinizden ilgi çekip çekmediği ile ilgili net kararlar verebilir ve bu sayede videonuzun performansını da ölçebilirsiniz.

Ayrıca bu videoları sitenize daha önce giren kullanıcılara gösterebilir Yeniden Pazarlama özelliğinden faydalanarak potansiyel müşterileriniz ile etkilişme geçebilirsiniz.

Size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışın.

Facebook Reklam Modelleri

Sık Sorulan Sorular

Aylık kaç adet dönüşüm (satış veya arama) beklemeliyim?2020-04-04T18:51:28+03:00

Dönüşümlerin (satış, arama ve hizmet kaydı gibi) miktarı da değişken değerdedir. Reklamlarınızdan gelen dönüşüm miktarını izleyebileceğiz bunu, aşamalı olarak birden çok iyileştirme yaparken verileri de kullanarak yapıyoruz. Dönüşüm sayısı reklam sürekliliğine ve yaptığımız iyileştirmelere göre farklılık gösterecektir.

Tüm bunları dikkate alarak ve iyileştirmeleri sürekli yaparak dönüşüm oranınızın zamanla artacağına inanıyoruz.

Ancak, kontrol etmediğimiz dönüşümleri etkileyen dış faktörlerin olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Buna, rekabet ettiğiniz fiyat, ürün kalitesi, web sitesi hedefi ve pazar dahildir.

Reklam bütçemi boşuna harcamamak için sürekli takip ediyormusunuz?2020-04-04T18:56:26+03:00

Evet, reklam kampanyalarınızı her gün izliyor olacağız. Reklamlar iyi performans göstermiyorsa, onları duraklatır ve kampanyanızı değiştiririz.

Ayrıca kampanyanızı, zaman ilerledikçe en iyi duruma getirecek önlemler alırız Çoğu durumda, reklam kampanyanız da A / B ayırma testleri gerçekleştiriyoruz. Bu, reklamlarınız da ki ve reklamlara ilişkin kitlelerin birden fazla varyasyonunu test etme sürecidir. Farklı reklam kombinasyonlarını test ederek, verimlilik alanlarını belirleme ihtimalimiz daha yüksektir.

Reklam verdikten sonra ne gibi sonuçlar beklemeliyim?2020-04-04T18:49:44+03:00

Reklam kampanyaları yayınlanmaya başlandığında, baktığımız performans göstergeleri, web sitesi trafiği ve dönüşümlerdir. Web sitenizin ne kadar trafik aldığını anlık olarak izleyebiliyoruz. Eğer web siteniz buna uygunsa kaç kişinin işletmenize telefon yoluyla ulaştığını da analiz edebiliyoruz. Özetle, reklamların verimli olup olmadığını anlayabilmek için ilk baktığımız göstergelerler bunlardır.

Reklamlar için size video,resim tarzında içerik sağlamak zorundamıyım?2020-04-04T18:55:07+03:00

Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, kullanmaktan memnuniyet duyarız.

Bizler markanıza uygun benzersiz reklamlar geliştirebilir. Stok fotoğraflara, grafik yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizi memnun etmek için reklamlar geliştirmek amacıyla kullanabiliriz.

Sektörüme yabancı olabilirsiniz. İşimi nasıl öğreneceksiniz?2020-04-04T18:53:03+03:00

Size bir anket göndererek işiniz hakkında ön bilgiye sahip olacağız. Tamamlandığında, anketi görüşmek üzere sizinle bir görüşme planlayacağız ve işinizle ilgili ek sorularımız olabilir. Görüşmemizden sonra, daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özgü bir strateji geliştireceğiz.

Web siteme ne kadar trafik beklemeliyim?2020-04-04T18:50:19+03:00

Her ay trafik miktarı değişir. Bu, reklamların ne kadar verimli oluşturulduğuna ve reklam bütçesine bağlıdır. Deponuzda ne kadar çok yakıt varsa sizin için o kadar fazla çözüm üretiriz.

Yaptığım işe uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?2020-04-04T18:54:00+03:00

Görüşmelerde, reklam tercihleriniz hakkında yeterince bilgi edineceğiz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız reklam modelleri belirlenecektir. Bu reklam modellerini onayladığınızda kampanyalarınız başlatılacaktır. Tüm reklamları yayınlanmadan önce inceleme olanağınız olacak.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Sektörünüz ile alakalı destek ve önerilerde bulunan Teknoloji Danışmanınız ile görüşmek için hemen çağrı merkezimizi arayın.

Hemen Ara
Go to Top