SINIRSIZ HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Kurumsal Profesyonel Web Tasarım çalışmalarımızı, kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumda yürütmekteyiz. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğinin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Web tasarım alanındaki özgünlük ve kalite, ancak yeniliklere ayak uydurabilmenin ve kreatif bir çalışmanın getirisi olabilir. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet halinde olduğunuz web sitelerden çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Tasarım insanlara yöneliktir. Tasarım yapmak insanların kimiğini belirleyerek ve en yeni çözümü gerçekleştirerek insan sorunlarını çözmektir.
Ivan Chermayeff

Devamını Oku
İletişime Geç

İnternet reklamcılığı, ürettiğiniz ürünleri ya da hizmetleri online olarak kullanıcıların ve alıcıların ilgisine sunmak ve nitelikli bir şekilde tanıtımını yapmaktır. Yani Digital Reklamcılık nedir ? sorusuna cevap olarak; kullanıcılara ve alıcılara internet üzerinden ulaşarak üretilen ürünlerin ya da hizmetlerin onlara cazip gelmesini sağlamaktır denebilir. İnternet reklamcılığı, günümüzün en fazla tercih edilen reklamcılık metodlarındandır. İnternet reklamcılığı sayesinde hedeflediğiniz kitleye oldukça kısa bir süre içerisinde ulaşabilir ve herhangi bir mağazaya sahip olmadan satış yapabilirsiniz. Oldukça fazla kişinin erişebildiği internet reklamları ile ürünleriniz ve hizmetleriniz daha çok kişiye ulaşacak ve daha kolay satılacaktır.

Sosyal medyanın başarısı, markanızı yeniden şekillendirmeye odaklanmış geniş katılımlı bir kitle yaratabilmenize bağlıdır.

Ian Schafer

Devamını Oku
İletişime Geç

Tüm kurumsal websitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarından sonra dilerseniz grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleribanner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak sürekli güncel tutmak isteyeceğiniz sosyal medya hesaplarınız için düzenli olarak görseller hazırlayabilir, e-ticaret veya kurumsal websiteniz için dönemsel olarak yapacağınız kampanyalar için banner görselleri hazırlayabiliriz. El ilanları, broşürler, kartvizitler ve diğer tüm grafik işleriniz içinde grafik tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz iş başına fiyatlandırma yaparak sadece ihtiyacınız olan grafik tasarım hizmetini alabilir veya sosyal medya görselleribanner tasarımı gibi sürekli devam etmesi gereken periyodik işler içinde esnek fiyat seçenekleriyle aylık bütçelendirmelerle birlikte çalışabiliriz.

Fiyatlandırma ve diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Yaratıcı insan ortalama insandan hem daha ilkel, hem de daha aydın ve daha yıkıcı; hem daha çılgın hem de daha aklı başındadır.

Frank Barron

Devamını Oku
İletişime Geç

Hızla artan teknoloji ile birlikte imkanlar gelişmekte ve her anımızı elimizin altında olan cep telefonları ile kayıt altına alabilmekteyiz. Eğlenceli her anımızı kayda alabildiğimiz dijital dünya sayesinde anılarımız daha renkli hale geldi. Çekmiş olduğumuz bu videolar üzerinde yapılan düzenlemeler her ne kadar basit olarak görülse de uzman bir ekip eli değdiğinde sıradan çekilmiş videolar bile şaşkınlıkla izlediğimiz mükemmel anlara dönüşebiliyor. Videolarınız’dan tanıtım videosu ya da reklam videosu oluşturabilen ve yaptıkları düzenlemeler ile harika reklam filmleri çıkarak en uygun video tasarım fiyatları ile mükemmel video kurguları oluşturabiliriz. Düğünleriniz’den,resimleriniz’den düğün videosu ya da sevdiklerinize yapacağınız sürpriz video düzenlemeleri ve daha sınırsız kategoride videolarınızı hazırlayabiliriz.

“Grafik tasarım fikirleri vurgular, seçimler yapar ve fikirleri yönlendirir.” 

Andrew Ashton

Daha Fazla Oku
İletişime Geç

Profesyonel Ekibimizden Sosyal Medya danışmanlık hizmeti alın.

TEKLİF AL

Günlük İçerik Planlama

Sosyal Medya Uzmanlarımız sizinle yapılan toplantının üzerine hızlıca çalışmalara başlar aylık içerik planlamalarınız yapılır ve siz değerli müşterilerimizin onayına sunulur.

Sponsorlu Reklamlar

Hedeflenen projenizi daha ileri taşıyabilmek ve daha çok potansiyel kişilere erişmeniz için #hastag çalışmaları yapılır ve sponsorlu reklam gönderileriniz için tasarımlara başlanır.

Potansiyel Müşteri Takibi

Hedefinize ulaşmanızı sağlamak için söz verdiğimiz gibi yanınızdayız. Projeniz için sosyal medyadaki potansiyel müşterilerinizi sizler için takip eder her zaman yenilikçi fikirlerle sizlere destek oluruz.

Paranız Cebinizde Kalsın SEO da Bizden!

TeknoWeb Yazılım a yaptıracağınız tüm web siteleri için tüm tarayıcılara uygun optimize edilmiş
seo ile beraber alırsınız ve ek bir ücret le karşılaşmazsınız.

FİYAT TEKLİFİ AL