Google Reklamları2020-04-25T23:15:38+03:00

GOOGLE REKLAM HİZMETİ

H

er gün daha çok büyüyen internet ortamında müşterilerinize ulaşmak Google reklamları sayesinde artık daha kolay. Türkiye’de ki internet kullanıcılarının %98 i Google arama motorunu kullanıyor, dolayısıyla firmanızın tanıtımını Google reklamları ile yapmanız potansiyel müşterilerinizi size daha çok yakınlaştıracak.

Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları

Web Sitenizi Ziyaret etmeyen kullanıcılara ücret ödemeyin!

Reklamınız gören kullanıcılardan değil,tıklayıp sitenizi ziyaret eden kullanıcılara ücret ödeyin. reklamlarınız ile etkilişime geçmeyen kullanıcılara hiç bir ücret ödemezsiniz.

Google Reklamlarında Ziyaretçi Yoksa Ödemede Yok
Google Reklamları Harcamalarınız Sizin Kontrolünüzde

Harcamalarınız Sizin Kontrolünüzde!

Kampanyalarınız için ne kadar bütçe ayırdığınıza siz karar verirsiniz. Çalışma saatleri tanımlayarak Google Reklamlarınızı sürekli kontrol altında tutar gereksiz harcamalar yapmanıza engel oluruz.

Google Reklam Modelleri

Sık Sorulan Sorular

Reklamlarımın yayınlandığını nasıl anlayabilirim?2020-04-04T23:13:04+03:00

Reklamlarınızın yayınlandığını anlayabilmek için bir çok yöntem var fakat bunlardan en yaygın olarak kullanılanlardan ikisi şunlardır;

  1. Google Analitik verilerinden faydalanarak reklamların yayınlandığını izleyebilirsiniz. Bu konuda yeterli teknik bilginiz yoksa bize ulaşın. Ücretsiz olarak web sitenize analitik hizmetini kurabiliriz.
  2. Google.com.tr’ ye girerek anahtar kelimenizi aratın ve çıkan sonuçlar arasından kendi reklamınızı görebilirsiniz.
Reklamlar ne zaman gösterilmeye başlar?2020-04-04T23:12:19+03:00

Reklamlarınız, siparişiniz onaylandıktan sonra hazırlık aşaması dahil toplamda 24 saat içerisinde yayınlanmaya başlar. Eğer siparişinizi mesai saatleri dışında verdiyseniz, ertesi gün mesai başlangıcında işleme alınmaya başlar ve 24 saat içerisinde yayınlanır.

Reklamlarımda Kaç adet anahtar kelime kullanabilirim?2020-04-04T23:11:50+03:00

Bu sorunun cevabı, ürün ve hizmetinize göre değişebilir fakat önerilen sayı en az 4 anahtar kelimedir. Reklam paketlerindeki seçeneklere göre 4 kelimeden fazlasını da kullanabilmeniz mümkündür. Eğer bu konuda karar veremiyorsanız WhatsApp destek hattından ya da telefon yoluyla bize ulaşıp ücretsiz destek alabilirsiniz.

Google’da en çok hangi kelimeler aranıyor?2020-04-04T23:11:08+03:00

Google’ da en çok aranan kelimeleri araştırmanın bir çok yolu vardır fakat bunun en kolay yolu yine Google’ dan faydalanmaktır. Bunun için,

Google.com.tr’ de bir kelimeyi arattıktan sonra sayfanın en alt kısmına göz atın.

Sayfanın alt kısmında arattığınız kelimeye benzer en çok aranan kelimeleri görebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde kendi ürününüzle ilgili en çok aranan kelimeleri keşfedebilirsiniz.

Reklamlardan verim almak için neler yapabilirim?2020-04-04T23:10:30+03:00

Reklamlardan en iyi verimi alabilmeniz için anahtar kelimeleri seçerken çok genel kelimeler kullanmayın, bunun yerine müşterilerinizin yapacağı spesifik kelimeleri seçin. Örnek vermek gerekirse;

“Iphone” yerine “Iphone x fiyatları” ya da “En Uygun Iphone X” daha mantıklı bir anahtar kelime seçimi diyebiliriz.

Reklam vermek istediğim kelimeleri nasıl oluşturabilirim?2020-04-04T23:09:45+03:00

Anahtar kelimeleri seçerken bu kelimelerin sitenizde geçtiğinden (bulunduğundan) emin olmalısınız. Anahtar kelimelerinizi bir veya birden çok kelimeyi birleştirerek belirleyebilirsiniz. Örneğin;

Anahtar Kelime 1: Ayakkabı

Anahtar Kelime 2: Babet Ayakkabı

Anahtar Kelime 3: Ucuz Babet Ayakkabı

Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Sektörünüz ile alakalı destek ve önerilerde bulunan Teknoloji Danışmanınız ile görüşmek için hemen çağrı merkezimizi arayın.

Hemen Ara
Go to Top