Google Reklam Türleri

B

u yazımızda Google Reklam Modellerinden internet sitelerini gezerken karşımıza sürekli çıkan Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarından bahsettik . TeknoWeb Teknoloji danışmanlarımızdan 0850 840 88 60 no lu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Sizde hemen Google da profesyonel reklam vermek istiyorsanız teklif formunu doldurun.

Reklam Teklif Formu

Google Görüntülü Reklam Ağı

2- Google Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam ağı kampanyaları; Doğru hazırlanmış görüntülü reklam kampanyalarının markanızın bilinirliği ve potansiyel müşterilerinizin sizi bulma oranlarını hızlıca artıracaktır. Görüntülü reklam ağı kampanyalarını Google genellikle yüksek gözde alan kaliteli içeriklere sahip kategorinize uygun web sitelerinde yayınlar. Bu sayede çok kısa sürede web sitenize trafik çekerek hizmetlerinizin tanıtımını yaparak satış oranlarınızı artırırsınız.

Google görüntülü reklam ağı kampanyaları arama ağı reklamlarından daha düşük maliyetlidir. Rekabetin çok yüksek olduğu arama ağı reklamlarında web sitenize içerik çekmek için ideal bir reklam biçimi olabilir. Fakat her işletme için uygun olmayabilir! Özellikle aciliyet durumunda hedef kitlesine ulaşmak isteyen işletmeler için görüntülü reklam ağı kampanyalarını önermiyoruz. Örneğin Beyaz eşya servisi, Çilingir gibi hizmet veren işletmelerin herhangi yüksek ziyaretçisi olan bir a sitesinde o an ihtiyacı olmayan bir reklamlık reklam görmek işine yaramayacaktır. Bu tarz işletmelerin her zaman Google arama ağı reklamları vermesi başarı ile sonuçlanmıştır. Çünkü arama ağı reklamları ile o anda ihtiyacı olan kişilere ulaşmak daha kolay bir yöntemdir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu’nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reklam Teklif Formu