Google Reklam Türleri

B

u yazımızda Google Reklam Modellerinden YouTube da sürekli karşımıza çıkan Google Video Reklamlarından bahsettik . TeknoWeb Teknoloji danışmanlarımızdan 0850 840 88 60 no lu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Sizde hemen Google da profesyonel reklam vermek istiyorsanız teklif formunu doldurun.

Reklam Teklif Formu

Google Video Reklamları

3- Google Video Reklamlar

Google Video Reklamları; YouTube üzerindeki potansiyel olabilecek müşterilerinize görsel olarak ulaşmanızı sağlayan en etkili yöntemlerden biridir. Google da güncel kaliteli içerik üreten kanallara tıpkı web sitelerinde olduğu gibi reklam tanıtımı yapılmasına olanak sağlar. YouTube da müzik film araştırma eğitim ve aklınıza gelebilecek hemen her konuda içerik üreten kanalların videolarından önce video ortasında ya da video sonlarında gibi reklamlarınızı yayınlayarak marka bilinirliğinizi ve potansiyel müşterilerinizi artırabilir ürünlerinizin tanıtımlarını yaparak sürekli müşteriler elde edebilirsiniz ayrıca TeknoWeb ekibinin sizler için özel kurgulamış olduğu reklam videoları ile dijital medya kanallarında fark edilmemeniz mümkün değil. Google video reklamları maliyet açısından sizin iyiliğinizi düşünen reklam kampanyalarıdır videolarınız 30 saniyenin altında izlenir ve kapatılırsa ya da izlenmeden kapatılırsa ödeme yapmazsınız.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu’nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reklam Teklif Formu