Google Reklam Türleri

B

u yazımızda Google Reklam Modellerinden Cep telefonlarımızdan google arama motorundan arama yaptığımızda karşımıza çıkan özelleştirilmiş Google Mobil Reklamlarından bahsettik. TeknoWeb Teknoloji danışmanlarımızdan 0850 840 88 60 no lu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Sizde hemen Google da profesyonel reklam vermek istiyorsanız teklif formunu doldurun.

Reklam Teklif Formu

Google Mobil Reklamlar

5-Google Mobil Reklamlar

Türkiye de ki mobil kullanıcı sayısı 2020 yılı itibari ile yaklaşık 58 Milyon kişiye ulaşmıştır. Türkiye nüfusunun yaklaşık %94 ü mobil cihazlarından internete bağlanıyor. Bu durumda Google’ın bizlere sunmuş olduğu mobil reklamlar ayrıcalığının işletmeniz için büyük bir önem taşıdığını göz ardı edemeyiz. İşletmelerin bu durumda dikkat etmeleri gereken 2 önemli husus bulunmaktadır.

  • 1- Siteniz Responsive (Mobil Uyumlu) Olmak zorunda

İşletmenizin web sitesi Laptop, Bilgisayar gibi platformlar da oldukça iyi görünebilir. Fakat cihaz boyutları küçüldükçe mükemmel web siteniz de istediğiniz görünümü elde edemeyebilirsiniz, bu da mobil ya da tabletten web sitenize erişen kullanıcıların canını bir hayli sıkacak, güven problemi yaşamalarına sebep olacaktır. Web siteniz de mobil uyumluluk sorunları yaşıyor ve son teknolojik alt yapıları hala kullanmıyorsanız TeknoWeb Ekibinden kolaylıkla destek alabilirsiniz.

  • 2- Google Reklam Modellerini çok iyi kullanmalısınız!

Google Reklamlarının yazımızda belirttiğimiz üzere birçok reklam modeli bulunmaktadır. Reklam bütçenizi gereksiz harcamaktan kaçınmak için Bu reklam modellerini çok iyi kavramak, işletmeniz için bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Bu noktada işletmenizi gereksiz maliyetlerinden kurtarmak ve potansiyel müşteri odaklı reklamları hedef kitlenize ulaştırmak için TeknoWeb Ekibinden Profesyonel destek alabilirsiniz.

Web sitenizi daha önceden ziyaret eden kullanıcılara Ads Remarketing sayesinde yeniden ulaşabilirsiniz. Bir ziyaretçinin web sitenize ilk girişte ürün satın alma olasılığı ya da hizmetlerinizden faydalanma olasılığı düşüktür. Bu oranları nasıl artıracağınızı bilmiyorsanız Cevap “Ads Remarketing olacaktır”

 

 

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu’nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reklam Teklif Formu