Google Reklam Türleri

B

u yazımızda Google Reklam Modellerinden arama motorunda herhangi bir ürün adı aradığımızda direk alışveriş bağlantısıyla beraber ürün seçeneklerini sponsorlu olarak gösteren Google Alışveriş Reklamlarından bahsettik. TeknoWeb Teknoloji danışmanlarımızdan 0850 840 88 60 no lu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Sizde hemen Google da profesyonel reklam vermek istiyorsanız teklif formunu doldurun.

Reklam Teklif Formu

Google Alışveriş Reklamları

4-Google Alışveriş Reklamları

Google Video Reklamları; Alışveriş Reklamları; İşletmenizin ana odağı E-Ticaret Satış Odaklı bir web siteniz var ise Google Merchant Center yani Google Alışveriş reklamları tam size göre. Kullanıcıların Google üzerinden yaptıkları aramalarda bilgi almak istediği ürünle ilgili

  • Ürün Adı
  • Ürün Fiyatı
  • Ürün Görseli
  • Mağaza Bilgileri

Gibi önemli bilgileri görmesine imkân sağlar. Google alışveriş reklamları İnternet ortamındaki kullanıcıların ürünler ile ilgili öğrenmek istediği detayları geniş bir görünüm içinde verdiği için dikkat çekiciliği yüksek olur. TeknoWeb ekibinden doğrudan satış odaklı Google reklamları için hemen destek alabilirsiniz.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu’nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reklam Teklif Formu