Google Reklam Türleri

B

u yazımızda Google Reklam Modellerinden olan ve çok sık kullanılan haliyle rekabetinde yoğun olduğu Google Arama Ağı Reklamlarından bahsettik. TeknoWeb Teknoloji danışmanlarımızdan 0850 840 88 60 no lu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Sizde hemen Google da profesyonel reklam vermek istiyorsanız teklif formu nu doldurun.

Reklam Teklif Formu

1- Google Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları; Potansiyel müşteri olma oranı yüksek kullanıcılara ulaşmak, Hizmetlerinizi tanıtıp onlara satış gerçekleştirmek profesyonel stratejilerimiz ile potansiyel müşteri kitlesini sürekli müşterileriniz haline getirmeye yarayan en etkili Google reklam türlerinden birisidir. Google arama ağı reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi oldukça uygun fiyatlara artırabilirsiniz. Google arama ağı reklamları Bütçenizi tasarruflu harcar yalnızca reklamlarınıza tıklama yapan potansiyel müşterilerinizden ödeme ister. TeknoWeb ekibi markanız için özel hazırlanmış stratejiler ile satışlarınızı artırırken rakiplerinizi de geçmenizi sağlar.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Google reklamlarının birçok modeli bulunmaktadır. Yaklaşık 8 yıllık bir tecrübe ile işletmelere Google reklamları çıkmalarında hizmet veriyoruz. Google reklamları hizmetlerimizde öncelikle işletmenizin hedeflerini belirliyor rakiplerinizi analiz edip sizlerle Google reklamlarınızda nasıl bir yol izleyeceğimizi planlıyoruz. Gerektiği durumlarda reklam öncesi Web sitenizde de gerekli düzenlemeleri yapıp yayına alıyoruz amacımız hedef kitleniz içerisinden oldukça fazla potansiyel müşterilere erişip ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlamaktır. TeknoWeb Ekibinden profesyonel destek almak ve fiyatlar hakkında görüşme yapmak isterseniz Google Reklamları Teklif Formu’nu doldurup bize göndermeniz yeterli. Acil durumlarda TeknoWeb Teknoloji danışmanından destek alabilmek için 0 850 840 88 60 Çağrı merkezimize 10:00 / 19:00 Saatleri arasında ulaşabilir WhatsApp Destek Hattımıza 10:00 / 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reklam Teklif Formu