Digital Reklamcılık

Digital Reklamcılık, ürettiğiniz ürünleri ya da hizmetleri online olarak kullanıcıların ve alıcıların ilgisine sunmak ve nitelikli bir şekilde tanıtımını yapmaktır. Yani Digital reklamcılık nedir ? sorusuna cevap olarak; kullanıcılara ve alıcılara internet üzerinden ulaşarak üretilen ürünlerin ya da hizmetlerin onlara cazip gelmesini sağlamaktır denebilir. İnternet reklamcılığı, günümüzün en fazla tercih edilen reklamcılık metodlarındandır. İnternet reklamcılığı sayesinde hedeflediğiniz kitleye oldukça kısa bir süre içerisinde ulaşabilir ve herhangi bir mağazaya sahip olmadan satış yapabilirsiniz. Oldukça fazla kişinin erişebildiği internet reklamları ile ürünleriniz ve hizmetleriniz daha çok kişiye ulaşacak ve daha kolay satılacaktır.

Online olarak satılan pek çok ürün, mağazalardaki ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Böylelikle iyi bir reklam kampanyası ile daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Digital Reklamcılık için ister arama motorlarını ister ziyaret edilen web sitelerini isterseniz de sosyal medya mecralarını değerlendirebilirsiniz. (Digital Reklamcılık) İnternet reklamcılığı; diğer reklamcılık yöntemleriyle karşılaştırıldığında daha uygun fiyata mal olmasıyla beraber, günümüzde (Digital Reklamcılık) internet reklamcılığının ulaştığı kişi sayısı da diğer reklamcılık yöntemlerine oranla daha fazladır.

Fiyat Teklifi Al

Online Destek Hattı : 0 212 925 16 18

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Birçok sosyal medya platformunda uygulanabilen, platforma belirli bir ücret ödenerek daha fazla kişiye erişim sağlanan reklam modelleridir. Oldukça düşük maliyetlidir ve reklam amacına ulaşmadan ücret ödenmez. Çok iyi hedef kitle belirlemesi yapılabilir. Örneğin sadece çocuğu olan ailelere ya da sadece iPhone kullanan kişilere reklamınızı gösterebilirsiniz. Bu da sizi gereksiz harcama yapmadan en doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya reklam modelleri, doğru uygulandığında çok uygun bütçelerle oldukça fazla fayda sağlayabilir sosyal medya reklam modelleri. Geleneksel medyaya göre sayılamayacak kadar çok avantajı vardır.  Bunları profesyonel olarak Sosyal medya ajansları, Sosyal medya danışmanlığı şeklinde sosyal medya reklamlarını kullanarak yapmaktadır.

WEB SİTESİ REKLAMLARI

İnternet üzerinde insanların ulaşabildiği bir site oluşturmak; yazılı, resimli hatta sesli, görüntülü olarak şirketin vermek istediği mesajları, bilgilendirmeleri, servis ve ürünleri mevcut ve potansiyel müşterilere ulaştırmanın en kolay yollarından biridir.

ARAMA MOTORU REKLAMCILIĞI

 İnternet üzerinde bir konuda bilgi almak isteyen insanların ilk başvurduğu kaynaklar arama motorlarıdır. Dünya üzerinde insanların günde milyarlarca sorgu ile arama işlemi gerçekleştirip aradıkları bilgiye ulaşmak istedikleri düşünüldüğünde Arama Motorlarıinternetin en önemli organik ziyaretçi kaynaklarından biridir.

E-MAİL REKLAMCILIĞI

Bir ürün, hizmet, bildiri hakkında müşteri ya da hedef kitlenize email yolu ile yapılan reklamcılık türüdür. Günümüzde her ne kadar Email Reklamcılığı suistimal edilerek “Spam Mail” kavramına dönüşse de doğru bir şekilde kullanıldığında Email Reklamcılığı isterseniz sitenizi isterseniz direkt olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın hızlı yollarından biridir. Düzenli olarak yapılan Bülten şeklinde Toplu Mail Gönderimleriyle hem hedef kitleniz ile daha fazla etkileşim içinde olabilir hem de kitlenizin sizinle alakalı gelişmelere herhangi bir zahmete girmeden ulaşmaları sağlanmaktadır.

BANNER REKLAMCILIK

 İnternet siteleri üzerinde belirli bir ücret karşılığında reklam yerleşimlerine ilgili görsel ya da hareketli resimlerin konularak hedef kitleye ulaşılmayı sağlayan yöntemlerden biridir. Banner Reklamcılığı doğru hedef kitlenin analiz edilerek talebin olabileceği siteler üzerinden doğru yerleşimde, doğru şekilde uygulandığında direkt olarak Satışa Yönelik etki gösteren önemli bir İnternet Reklamcılığı yöntemidir.

Refaranslarımız’dan Bazıları

E-TİCARET